GROEP 1

Indeling Groep 1
de Helster 1
de Helster 2
de Hoge Wick 1
de Hoogkamp 1
de Oorsprong
Gelenberg
Presikhaaf 1
Vormer 1
.
2019 score
5 april de Helster 1 - de Hoge Wick 1  8-0
de Hoogkamp 1 - Gelenberg  4-4
Presikhaaf 1 - Vormer 1  4-4
de Helster 2 - de Oorsprong  3-5
12 april de Hoge Wick 1 - Presikhaaf 1  0-8
Vormer 1 - de Helster 1  4-4
de Oorsprong - Gelenberg  7-1
de Helster 2 - de Hoogkamp 1  3-5
19 april Gelenberg - de Hoge Wick 1  4-4
de Oorsprong - Vormer 1  4-4
de Helster 1 - de Hoogkamp 1  4-4
Presikhaaf 1 - de Helster 2  7-1
26 april de Helster 2 - Gelenberg  4-4
de Hoge Wick 1 - Vormer 1  0-8
de Oorsprong - de Helster 1  6-2
de Hoogkamp 1 - Presikhaaf 1  1-7
3 mei de Hoge Wick 1 - de Oorsprong  0-8
de Helster 2 - de Helster 1  1-7
Presikhaaf 1 - Gelenberg  7-1
Vormer 1 - de Hoogkamp 1  8-0
10 mei de Hoge Wick 1 - de Helster 2  4-4
de Hoogkamp 1 - de Oorsprong  3-5
Gelenberg - Vormer 1  2-6
de Helster 1 - Presikhaaf 1  5-3
17 mei de Hoogkamp 1 - de Hoge Wick 1 6-2
Gelenberg - de Helster 1 1-7
Presikhaaf 1 - de Oorsprong 2-6
Vormer 1 - de Helster 2 6-2
.
Standen Groep 1 gesp/punten
de Oorsprong 7-41
Vormer 1 7-40
Presikhaaf 1 7-38
de Helster 1 7-37
de Hoogkamp 1 7-23
de Helster 2 7-18
Gelenberg 7-17
de Hoge Wick 1 7-10
.

GROEP 2

Indeling Groep 2
ALTB 1
de Hoge Wick 2
Doornenburg
Groene Kamer 1
Lindenholt
Presikhaaf 2
Rapiditas
Vormer 2
.
2019  score
5 april ALTB 1 - de Hoge Wick 2  7-1
Lindenholt - Doornenburg  3-5
Presikhaaf 2 - Groene Kamer 1  7-1
Vormer 2 - Rapiditas  5-3
12 april de Hoge Wick 2 - Presikhaaf 2  5-3
Lindenholt - ALTB 1  0-8
Groene Kamer 1 - Vormer 2  4-4
Doornenburg - Rapiditas  6-2
19 april Groene Kamer 1 - de Hoge Wick 2  6-2
Rapiditas - Lindenholt  7-1
Vormer 2 - Doornenburg  4-4
Presikhaaf 2 - ALTB 1  3-5
26 april Lindenholt - Groene Kamer 1  6-2
Doornenburg - Presikhaaf 2  3-5
ALTB 1 - Rapiditas  8-0
de Hoge Wick 2 - Vormer 2  3-5
3 mei de Hoge Wick 2 - Lindenholt  5-3
Doornenburg - ALTB 1  3-5
Rapiditas - Groene Kamer 1  6-2
Presikhaaf 2 - Vormer 2  6-2
10 mei de Hoge Wick 2 - Doornenburg  4-4
Vormer 2 - Lindenholt  6-2
ALTB 1 - Groene Kamer 1  7-1
Rapiditas - Presikhaaf 2  3-5
17 mei Rapiditas - de Hoge Wick 2  6-2
Groene Kamer 1 - Doornenburg  4-4
ALTB 1 - Vormer 2  7-1
Presikhaaf 2 - Lindenholt 6-2
.
Standen Groep 2 gesp/punten
ALTB 1 7-47
Presikhaaf 2 7-35
Doornenburg 7-29
Vormer 2 7-27
Rapiditas 7-27
de Hoge Wick 2 7-22
Groene Kamer 1 7-20
Lindenholt              7-17
.

 

 GROEP 3

Indeling Groep 3
Beekhuizen 1
Groene Kamer 2
Haanenbergh 1
Heumen 1
.
2019  score
5 april Haanenbergh 1 - Groene Kamer 2  7-1
Beekhuizen 1 - Heumen 1  8-0
12 april Groene Kamer 2 - Beekhuizen 1  2-6
Heumen 1 - Haanenbergh 1  3-5
19 april Heumen 1 - Groene Kamer 2  4-4
Haanenbergh 1 - Beekhuizen 1  6-2
26 april Groene Kamer 2 - Haanenbergh 1  3-5
Heumen 1 - Beekhuizen 1  2-6
3 mei Beekhuizen 1 - Groene Kamer 2  5-3
Haanenbergh 1 - Heumen 1  5-3
10 mei Groene Kamer 2 - Heumen 1  4-4
Beekhuizen 1 - Haanenbergh 1  3-5
.
Standen Groep 3 gesp/punten
Haanenbergh 1 6-33
Beekhuizen 1 6-30
Groene Kamer 2 6-17
Heumen 1 6-16
.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GROEP 4

Indeling Groep 4
Beekhuizen 2
  Elden 1
  Haanenbergh 2
  Ooij
.
2019  score
5 april Elden 1 - Haanenbergh 2  1-7
Ooij - Beekhuizen 2  5-3
12 april Haanenbergh 2 - Beekhuizen 2  5-3
Elden 1 - Ooij  5-3
19 april Ooij - Haanenbergh 2  6-2
Beekhuizen 2 - Elden 1  4-4
26 april Naar 17 mei -  ---
Beekhuizen 2 - Ooij  5-3
3 mei Beekhuizen 2 - Haanenbergh 2  7-1
Ooij - Elden 1  8-0
10 mei Haanenbergh 2 - Ooij  4-4
Elden 1 - Beekhuizen 2  2-6
.17 mei Haanenbergh 2 Elden 1  5-3
Standen Groep 4 gesp/punten
  Ooij                 6-29
  Beekhuizen 2                 6-28
  Haanenbergh 2                 6-24
  Elden 1                 6-15

 

GROEP 5

Indeling Groep 5
Elden 2
  Haanenbergh 3
  Malburgen 1
  Presikhaaf 3
.
2019  score
5 april Haanenbergh 3 - Malburgen 1  3-5
Presikhaaf 3 - Elden 2  5-3
12 april Presikhaaf 3 - Haanenbergh 3  1-7
Elden 2 - Malburgen 1  0-8
19 april Haanenbergh 3 - Elden 2  8-0
Naar 17-mei - Naar 17 mei  ---
26 april Malburgen 1 - Haanenbergh 3  8-0
Elden 2 - Presikhaaf 3  0-8
3 mei Haanenbergh 3 - Presikhaaf 3  4-4
Malburgen 1 - Elden 2  6-2
10 mei Elden 2 - Haanenbergh 3  1-7
Presikhaaf 3 - Malburgen 1  2-6
17 mei Malburgen 1 - Presikhaaf 3  8-0
.
Standen Groep 5 gesp/punten
  Malburgen 1                6-41
  Haanenbergh 3                6-29
  Presikhaaf 3                6-20
  Elden 2                6-6

 

GROEP 6

Indeling Groep 6
Beekhuizen 3
  Elden 3
  Haanenbergh 4
  Presikhaaf 4
.
2019  score
 5 april Beekhuizen 3 - Haanenbergh 4  5-3
Elden 3 - Presikhaaf 4  6-2
 12 april Haanenbergh 4 - Presikhaaf 4  2-6
Beekhuizen 3 - Elden 3  6-2
19 april Elden 3 - Haanenbergh 4  4-4
Presikhaaf 4 - Beekhuizen 3  5-3
 26 april Haanenbergh 4 - Beekhuizen 3  2-6
Presikhaaf 4 - Elden 3  6-2
 3 mei Presikhaaf 4 - Haanenbergh 4  5-3
Elden 3 - Beekhuizen 3  2-6
 10 mei Haanenbergh 4 - Elden 3  5-3
Beekhuizen 3 - Presikhaaf 4  7-1
.
.
Standen Groep 6 gesp/punten
  Beekhuizen 3              6-33
  Presikhaaf 4              6-25
  Elden 3              6-19
  Haanenbergh 4              6-19

 

GROEP 7

Indeling Groep 7
de Hoogkamp 2
  Elden 4
  Groene Kamer 3
  Huissen
.
2019  score
5 april Huissen - Groene Kamer 3  4-4
de Hoogkamp 2 - Elden 4  2-6
12 april de Hoogkamp 2 - Groene Kamer 3  4-4
Huissen - Elden 4  6-2
19 april Huissen - de Hoogkamp 2  7-1
Elden 4 - Groene Kamer 3  4-4
26 april Groene Kamer 3 - Huissen  4-4
Elden 4 - de Hoogkamp 2  6-2
3 mei Groene Kamer 3 - de Hoogkamp 2  4-4
Elden 4 - Huissen  5-3
10 mei de Hoogkamp 2 - Huissen  2-6
Groene Kamer 3 - Elden 4  1-7
.
.
Standen Groep 7 gesp/punten
  Huissen                6-30
  Elden 4                6-30
  Groene Kamer 3                6-21
  de Hoogkamp 2                6-15
.

 GROEP 8

Indeling Groep 8
de Helster 3
Heumen 2
Malburgen 2
Presikhaaf 5
2019  score
5 april Malburgen 2 - de Helster 3  6-2
Heumen 2 - Presikhaaf 5  5-3
12 april de Helster 3 - Heumen 2  6-2
Presikhaaf 5 - Malburgen 2  2-6
19 april Malburgen 2 - Heumen 2  8-0
de Helster 3 - Presikhaaf 5  4-4
26 april de Helster 3 - Malburgen 2  5-3
Presikhaaf 5 - Heumen 2  1-7
3 mei Heumen 2  - de Helster 3  1-7
Naar 17 mei - Naar 17 mei  ---
10 mei Heumen 2 - Malburgen 2  3-5
Presikhaaf 5 - de Helster 3  5-3
17 mei Malburgen 2 - Presikhaaf 5  7-1
.
Standen Groep 8 gesp/punten
Malburgen 2 6-35
de Helster 3 6-27
Heumen 2 6-18
Presikhaaf 5 6-16
.

 

GROEP 9

Indeling Groep 9
ALTB 2
de Hoge Wick 3
de Laak
Malburgen 3
Presikhaaf 6
Schaarsbergen
.
2019  score
 5 april ALTB 2 - de Laak  3-5
de Hoge Wick 3 - Malburgen 3  2-6
Schaarsbergen - Presikhaaf 6  7-1
 12 april Malburgen 3 - ALTB 2  8-0
de Laak - Presikhaaf 6  3-5
Naar 17 mei - Naar 17 mei  ---
 19 april ALTB 2 - de Hoge Wick 3  4-4
Schaarsbergen - de Laak  5-3
Malburgen 3 - Presikhaaf 6  8-0
 26 april ALTB 2 - Schaarsbergen  1-7
de Laak - Malburgen 3  1-7
Presikhaaf 6 - de Hoge Wick 3  2-6
 3 mei Naar 17 mei - Naar 17 mei  ---
de Laak - de Hoge Wick 3  4-4
Malburgen 3 - Schaarsbergen  4-4
 10 mei Schaarsbergen - ALTB 2  8-0
de Hoge Wick 3 - de Laak  8-0
Presikhaaf 6 - Malburgen 3  0-8
 17 mei Presikhaaf 6 - ALTB 2  6-2
de Hoge Wick 3 - Schaarsbergen  1-7
.
Standen Groep 9 gesp/punten
Malburgen 3 6-41
Schaarsbergen 6-38
de Hoge Wick 3 6-25
de Laak 6-16
Presikhaaf 6 6-14
ALTB 2 6-10
.

 

GROEP 10

GROEP 11

GROEP 12