Menu Sluiten

GROEP 1

Groep1 Puntentotaal
Vormer 1 44
Leuth 1 41
ALTB 1 33
Rapiditas 1 32
de Helster 1 25
Presikhaaf 1 20
Haanenbergh 1 17
de Hoge Wick 1 12
15 april - Groep 1    
Presikhaaf 1 de Helster 1 1-7
Rapiditas 1 Vormer 1 0-8
ALTB 1 de Hoge Wick 1 8-0
Leuth 1 Haanenbergh 1 8-0
22 april - Groep 1    
de Helster 1 ALTB 1 1-7
de Hoge Wick 1
Leuth 1 1-7
Rapiditas 1
Presikhaaf 1 6-2
Vormer1
Haanenbergh 1 7-1
29 april - Groep 1    
Presikhaaf 1 ALTB 1 3-5
de Hoge Wick 1 de Helster 1 3-5
Rapiditas 1 Haanenbergh 1 8-0
Leuth 1 Vormer 1 4-1
 6  mei - Groep 1    
Vormer 1 Presikhaaf 1 4-4
de Helster 1 Leuth 1 2-6
ALTB 1 Rapiditas 1 6-2
Haanenbergh 1 de Hoge Wick 1 5-3
13 mei - Groep 1    
Presikhaaf 1 Haanenbergh 1 6-2
Leuth 1 ALTB 1 6-2
de Hoge Wick 1 Vormer 1 0-8
de Helster 1 Rapiditas 1 5-3
20 mei - Groep 1    
de Hoge Wick 1 Presikhaaf 1 5-3
ALTB 1 Haanenbergh 1 3-5
Vormer 1 de Helster 1 7-1
Leuth 1 Rapiditas 1 3-5
27 mei - Groep 1    
Presikhaaf 1 Leuth 1 1-7
Haanenbergh 1 de Helster 1 4-4
Vormer 1 ALTB 1 6-2
Rapiditas 1 de Hoge Wick 1 8-0

GROEP 2

Groep 2 - Stand in de Groep
Presikhaaf 2 49
de Helster 2 48
De Groene Kamer 1 29
Heumen 1 26
de Hoge Wick 2 23
Lindenholt 1 22
Vormer 2 16
Schaarsbergen 1 11
Programma en uitslag (*= volgens reglement)
15 april - Groep 2
Presikhaaf 2 de Helster 2 4-4
de Hoge Wick 2 Lindenholt 1 5-3
Heumen 1 Vormer 2 5-3
Schaarsbergen 1 De Groene Kamer 1 0-8
22 april - Groep 2
Lindenholt 1 de Helster 2 0-8
de Hoge Wick 2 Presikhaaf 2 2-6
Heumen 1 Schaarsbergen 1 8-0
De Groene Kamer 1 Vormer 2 4-4
29 april - Groep 2
Presikhaaf 2 Vormer 2 8-0
de Hoge Wick 2 de Helster 2 0-8
De Groene Kamer 1 Heumen 1 7-1
Schaarsbergen 1 Lindenholt 1 3-5
6  mei - Groep 2
Lindenholt 1 Presikhaaf 2 0-8
De Groene Kamer 1 de Helster 2 4-4
Heumen 1 de Hoge Wick 2 8-0
Vormer 2 Schaarsbergen 1 *5-3
13 mei - Groep 2
Presikhaaf 2 Heumen 1 7-1
Schaarsbergen 1 de Helster 2 0-8
de Hoge Wick 2 Vormer 2 8-0
Lindenholt 1 De Groene Kamer 1 5-3
20 mei - Groep 2
Schaarsbergen 1 Presikhaaf 2 0-8
de Helster 2 Heumen 1 8-0
de Hoge Wick 2 De Groene Kamer 1 *5-3
Vormer 2 Lindenholt 1 4-4
27 mei - Groep 2
Presikhaaf 2 De Groene Kamer 1 8-0
Vormer 2 de Helster 2 0-8
Schaarsbergen 1 de Hoge Wick 2 5-3
Lindenholt 1 Heumen 1 5-3
Groep 3 - Stand in de Groep
Elden 1 18
Overasselt 1 17
Malburgen 1 13
Programma en uitslag (* = volgens reglement)
15 april - Groep 3
Overasselt 1 Malburgen 1 6-2
De Groene Kamer 2 (4)
Elden 1 (3)
0
22 april - Groep 3
Elden 1 Malburgen 1 5-3
Overasselt 1 (3)
Malburgen 2 (4)
0
29 april - Groep 3
Malburgen 1 Elden 1 5-3
De Groene Kamer 2 (4) Overasselt 1 (3)
0
6 mei - Groep 3
Elden 1 Overasselt 1 4-4
 Malburgen 2 (4) Malburgen 1 (3) 2-6
13 mei - Groep 3
Malburgen 1 Overasselt 1 *3-5
Elden 1 (3)
Presikhaaf 3 (4)
0
20 mei - Groep 3
Overasselt 1 Elden 1 2-6
Presikhaaf 3 (4) Malburgen 1 (3) 6-2

GROEP 4

Groep 4 Puntentotaal
Presikhaaf 3 27
De Groene Kamer 2 11
Malburgen 2 10
! wedstrijd van 2 Groepen  (3 en 4), telt niet mee in de stand
15 april - Groep 4
Presikhaaf 3 Malburgen 2 8-0
De Groene Kamer 2 (4)
Elden 1 (3)
0 - 0
22 april - Groep 4
De Groene Kamer 2
Presikhaaf 3 3 - 5
Overasselt 1 (3)
Malburgen 2 (4)
0 - 0
29 april - Groep 4
Malburgen 2 Presikhaaf 3 1 - 7
De Groene Kamer 2 (4) Overasselt 1 (3)
0 - 0
6 mei - Groep 4
Presikhaaf 3 De Groene Kamer 2 7 - 1
Malburgen 2 (4) Malburgen 1 (3) 2 - 6
13 mei - Groep 4
De Groene Kamer 2 Malburgen 2 3 - 5
Elden 1 (3)
Presikhaaf 3 (4)
0 - 0
20 mei - Groep 4
Malburgen 2 De Groene Kamer 2 4 - 4
Elden 1 (3) Presikhaaf 3 (4) 0 - 0

Groep 5 - Actuele stand

Presikhaaf 4 27

 

Huissen 1 26
De Groene Kamer 3 23
Elden 2 20
Programma 15 april - Groep 5
De Groene Kamer 3 Presikhaaf 4 5-3
Elden 2
Huissen 1 5-3
22 april - Groep 5
Presikhaaf 4 Elden 2 8-0
Huissen 1 De Groene Kamer 3 6-2
29 april - Groep 5
Huissen 1 Presikhaaf 4 5-3
Elden 2 De Groene Kamer 3)
3-5
6 mei - Groep 5
Presikhaaf 4 De Groene Kamer 3 5-3
Huissen 1 Elden 2 4-4
13 mei - Groep 5
Elden 2 Presikhaaf 4 4-4
De Groene Kamer 3
Huissen 1 4-4
20 mei - Groep 5
Presikhaaf 4
Huissen 1 4-4
De Groene Kamer 3 Elden 2 4-4

Groep 6 - Actuele stand

Presikhaaf 5 34
de Hoge Wick 3 24
De Laak 1 23
Presikhaaf 6 15
Programma 15 april - Groep 6 - Stand na speeldag
Laak 1 de Hoge Wick 3 4-4
Programma 22 april - Groep 6 - Stand na speeldag
Presikhaaf 6 De Laak 1 2-6
Presikhaaf 5 de Hoge Wick 3 7-1
Programma 29 april - Groep 6 - Stand na speeldag
De Laak 1 Presikhaaf 6 7-1
de Hoge Wick 3 Presikhaaf 5 4-4
Programma 6 mei - Groep 6 - Stand na speeldag
Presikhaaf 5 De Laak 1 5-3
Presikhaaf 6 de Hoge Wick 3-5
Programma 13 mei - Groep 6 - Stand na speeldag
De Laak 1 Presikhaaf 5 3-5
de Hoge Wick 3 Presikhaaf 6 2-6
Programma 20 mei - Groep 6 - Stand na speeldag
de Hoge Wick 3 De Laak 1 8-0
Presikhaaf 6 Presikhaaf 5 2-6
Programma 27 mei - Groep 6 - Stand na speeldag
Presikhaaf 6 Presikhaaf 5 1-7