Menu Sluiten
Verenigingen Telefoon Adres Postcode Plaats Vertegenwoordiger Vertegenwoordiger E-mail Telefoon Tel. mobiel Team Teamcaptain
A.L.T.B. 264424809 Vosdijk 32a 6824 BB Arnhem Peter van der Plas p.plas41@upcmail.nl; 0316-265063 0651918696 1 Peter van der Plas
0612626114 2 Wil Bertels
T.V. Beekhuizen 263648989 Beekhuizenseweg 99 6881 AH Velp Ge Zonneberg g.th.zonnenberg@gmail.com; 026-3617507 0640978049 1 Guus Spaan
0651166777 2 Ge Zonneberg
3 Leo de Leeuw
E.T.V. De Helster 481373944 Schubertstraat 5 6661 AW Elst Otto van der Laan ottovanderlaan@outlook.com; 026-3818429 0614413556
0481-373258 1 Albert Luijpen
026-3233378 2 Leo Hutjens
0481-350374 0627827446 3 Piet Riemens
T.V. De Hoge Wick 481481183 Stationstraat 21 6678 AA Oosterhout Joop Meulenbeek joop.meulenbeek@hetnet.nl; 0481-373582 1 Joop Meulenbeek
0481-481508 2 Jan van Daal
0481-482402 3 Cor  Batterink
T.V. De Hoogkamp 264430405 Breitnerstraat 20b 6813 HR Arnhem Henk Lesterhuis henk.lesterhuis@12move.nl; 026-4456768
026-3517100 1 Leo Butter
R.T.C. De Laak 264951357 Ijselsingel 1 6991 ZP Rheden Gerard Tegel gerard.tegel@gmail.com; 026-4953852 0610355569 1 Gerard Tegel
L.T.V.De Oorsprong 246842725 Alde Weteringweg 2 6573 AZ Beek-Ubbergen Wim Coopmann wimenrietcoopmann@hotmail.com; 024-6842438 0621515140 1 Wim Coopmann
T.C.Doornenburg 481422388 Vijzelpad 5 6686 BV Doornenburg K. Witjes k.witjes@hetnet.nl; 0624228811 1 K. Witjes
T.V. Elden 263810487 Jagerstraat 80 6842 BZ Arnhem Nout Weeda noutweeda@gmail.com; 026-7024307
026-3814035 1 Jan v/h Hoogt
026-3815656 2 Jan Withagen
024-6756056 3 Peter v/d Heuvel
A.T.C. De Groene Kamer. 264423605 Daam Fockemalaan 2 6815 DL Arnhem Allard van der Burg vdburg@xs4all.nl; 026-4437347
026-3234260 1 Harry de Ruiter
0610525614 2 Erio van Druten
026-4437631 0681087256 3 Geert Rasing
L.T.V. Haanenbergh 246414559 Suikerbergseweg 12 6604 AE Wijchen Helmien Jansen 50plus@haanenbergh.nl; 024-6452016
024-6419068 1 Rien Coenders
0246-452321 2 Peter Broekman
H.T.C. Heumen 243583028 Maasstraat 9a 6582 AR Heumen Geurt van Wakeren wakeren55@gmail.com; 0617149502 1 Geurt van Wakeren
T.V. Huissen 263253558 Hazekamp Huissen Hennie van de Weerd 0612999957
ajaad63@kpnmail.nl; 0683221776 1 Antoon Janssen
T.V. Lindenholt 243783783 de Wellenkamp 1150 6545 NC Nijmegen Herman Rohde hermanrohde@gmail.com; 0627478466
024-3770194 1 Ger Kersten
T.V. Malburgen 263218840 Huissenseweg 285 6833 JK Arnhem Otto van Hunen otenriet@hetnet.nl; 026-3234557
026-3215831 1 Henk Havekes
026-3272232 2 Frans Ealbers
S.V. Ooij Tennis 246631632 Kon. Julianalaan 2 6576 AR Ooij Eric van der Velden 024-6631757 1
Piet Vos p.vos92@chello.nl 0620728381 1
024-6631495 1 G. Reijnen
T.V.Presikhaaf 263611219 Zorgvlietstraat 4 6825 AX Arnhem Henk Tjoonk henktjoonk@hotmail.com; 0681330388
026-4454411 1 Jaap van den Bosch
0644108416 2 Frans Huisman
0616008558 3 Hans Jansen
026-4458857 0638920335 4 Gerard Groenewald
0653456920 5 Willem Kiezebrink
026-3648533 0634003706 6 Pieter Janssen
T.V. Rapiditas 24355167? dAlmarasweg 24 6525 DW Nijmegen Wil van Hal wvanhal@caiway.nl; 024-3584714 0651829445 1 Wil van Hal
T.V. Schaarsbergen 264430284 Kemperbergerweg 671a 6816 RV Schaarsbergen Jan van Dijk jjanvandijk@gmail.com; 026-4454189 068354916 1 Jan van Dijk
L.T.V. Vormer 246416913 Vormerseweg 25 6602 NB Wijchen Henk Hijmans h.t.hijmans@gmail.com; 0646022460 1 Henk Hijmans
024-6425627 2 Nico Arts